Twoje wyniki wyszukiwania

Apartament na granicy pięknych nadmorskich miejscowości – Tupadeł i Jastrzębiej Góry

Cena: 1,740,000 zł
Adres: Różana
Wydrukuj:

SZCZEGÓŁY

Typ:
blank
Metraż: 104 m2
blank
Pokoje: 4
blank
Piętro: 1
blank
Rok budowy: 2022
blank
Status:

OPIS

Oferuję na sprzedaż duży apartament , na granicy pięknych nadmorskich miejscowości Tupadeł i Jastrzębiej Góry.

Ciche, spokojne i zalesione miejsce na lekkim wzgórzu , z niepowtarzalnym mikroklimatem. Z budynku, przez duże szklane powierzchnie okien piękny widok na trzy strony świata wschód, północ i południe, głównie to las i morze. Apartament mieści się w spokojnej części miejscowości.

Możliwość korzystania z ekologicznych meleksów czy hulajnóg. Jastrzębia Góra , Tupadły i pobliskie miejscowości np. Rozewie, Karwia to szereg wejść na plażę połączonych leśnymi ścieżkami rowerowymi.

NIERUCHOMOŚĆ

Nowoczesny budynek składający się z dwóch bliźniaczych części połączonych przestronną i przeszkloną klatką schodową, znajduje się na działce o pow. 1000 m² z czego 140 m² działki jest do samodzielnego użytkowania.

Apartament z podziemnym garażem (do dyspozycji aż dwa miejsce garażowe) oraz komórki lokatorskiej (około 8 m²). Budynek energooszczędny, wybudowany w technologii tradycyjnej.  W budynku znajduje się winda. Schody na klatce schodowej wyłożone granitem a balustrada ze stali nierdzewnej. Wszystkie apartamenty wyposażone w wideodomofon i światłowód. Trzyszybowe okna Vetrex.

Przed budynkiem kostka granitowa prowadząca do wejścia oraz wjazdu do garaży, które znajdują się w podziemiu. Otwieranie garaży pilotem. W tej części budynku znajdują się również obszerne komórki lokatorskie.

Cały budynek podłączony do sieci gazowej. Ogrzewanie gazowe rozliczane indywidualnie wg zużycia. W każdym apartamencie znajduje się miejsce do podłączenie  pieca. W całym budynku wydajne i komfortowe ogrzewanie podłogowe. Każdy apartament posiada duży taras z balustradami ze stali nierdzewnej i szkła.

APARTAMENT

Powierzchnia użytkowa 104,90 m². W skład lokalu na parterze wchodzą:

– salon z aneksem kuchennym 35,9 m²

– sypialnia   14,80 m²

– sypialnia   10,60 m²

– sypialnia   13,00 m²

– łazienka    8,00  m²

– łazienka    3,50 m²

– hol             14,40 m²

– pomieszczenie gospodarcze  3,00 m² (skrzynka z bezpiecznikami, rozdzielacz do ogrzewania podłogowego, przyłącze do pieca gazowego, bez pieca, czujniki ogrzewania w każdym pomieszczeniu).

Apartament jest w stanie deweloperskim. Do apartamentu przypisane są dwa miejsca w hali garażowej, obszerna komórka lokatorska oraz 140 m² działki do samodzielnego użytkowania.

Apartament ma pełną własność (bez obciążeń hipoteki), jeden właściciel, osoba fizyczna.

Beata Jeka

MŁODSZY PARTNER - ODDZIAŁ WŁADYSŁAWOWO

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj spotkanie!
Zadzwoń +48 788 928 385 WhatsApp

Porównaj oferty

Beata Jeka