Twoje wyniki wyszukiwania

Dom w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w gdańskim Matemblewie

Cena: 2,900,000 zł
Adres: Potokowa
Wydrukuj:
Dzielnica:

SZCZEGÓŁY

Typ:
blank
Metraż: 240 m2
blank
Pokoje: 5
blank
Piętro: 2
blank
Rok budowy: 2005
blank
Status:

OPIS

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, jedynego w swoim rodzaju domu położonego w Gdańskim Matemblewie w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego- prestiżowej i spokojnej lokalizacji

Matemblewo to osiedle w Gdańsku na obszarze dzielnicy Brętowo, na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Lasy w Dolinie Strzyży. Osiedle znajduje się również na turystycznych szlakach Kartuskim i Skarszewskim. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno do Wrzeszcza jak i Śródmieścia. W pobliżu pełna infrastruktura miejska.

Dom położony jest na działce o powierzchni ok.1500m2, powierzchnia użytkowa domu to ok. 200m2 (bez garażu),całkowita ok 240m2.
W skład budynku wchodzą 5 pokoi,3 garderoby, kuchnia, 3 łazienki, 1 toaleta, komórka, ciepłownia oraz garaż z miejscem dla dwóch samochodów.

Parter: Pokój dzienny z wyjściem na ogród. składający się ze strefy wypoczynkowej, jadalnianej oraz klimatycznego kominka, przestronny przedpokój, kuchnia, master bedroom z garderobą oraz łazienką, w którym znajduje się wyjście bezpośrednio na ogród, toaleta, komórka, wiatrołap. 

II piętro: Sypialnia z łazienką oraz garderobą, sypialnia z garderobą, sypialnia, łazienka.


Koszty utrzymania:
Lato 550 zł
Zima 1160 zł

Dom ten spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, długa droga wjazdowa zapewnia lokalizację z dala od ulicy, natomiast samą posiadłość otacza las i tylko jeden sąsiedni dom. Umiejscowienie ogródka, otoczonego lasem trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przekłada się na unikalność tej nieruchomości dzięki gwarancji prywatności. Dom posiada częściowo ogrzewane podłogi, jest wykończony wysokiej jakości materiałami. Po wejściu, uderza nas poczucie przestronności.


Serdecznie zapraszam na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości

Szymon Lip

Kierownik Biura

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj spotkanie!
Zadzwoń +48 602 724 915 WhatsApp

Porównaj oferty

Szymon Lip