Twoje wyniki wyszukiwania

Inwestycyjne mieszkanie w centrum Gdyni

Cena: 1,290,000 zł
Adres: Abrahama 71
Wydrukuj:

SZCZEGÓŁY

blank
Metraż: 99 m2
blank
Pokoje: 5
blank
Piętro: 1/5
blank
Rok budowy: 1960
blank
Status:

OPIS

Na sprzedaż 3 wyremontowane kawalerki znajdujące się w kamienicy w Śródmieściu Gdyni przy ulicy Abrahama. Mieszkania wynajmowane są od około 5 lat z bardzo wysoką stopą zwrotu.

Lokalizacja
Kamienica zlokalizowana jest w górnej, „ślepej” części ulicy Abrahama. Dzięki takiemu położeniu nie słychać ruchu ulicznego. W 3 minuty dojdziemy na ulicę Świętojańską pełną pubów i restauracji, w około 10 minut na plażę oraz Skwer Kościuszki, a w 7 min na dworzec SKM Wzgórze Św. Maksymiliana. Jest to ścisłe centrum Gdyni.

Mieszkania znajdują się na I piętrze, w budynku jest winda. 

Mieszkania
Kawalerki są odpowiednio wielkości 19m2, 21m2 i 24m2. Jedna z nich ma balkon. Pomieszczenia są bardzo wysokie (ponad 3m), oraz posiadają duże okna, co dodaje im przestrzeni.

Formalnie jest to jedna księga wieczysta. Każde mieszkanie jest niezależnie opomiarowane (wodomierze, liczniki prądu). W mieszkaniu znajduje się pomieszczenie gospodarcze dostępne dla każdego z najemców. Dodatkowo do nieruchomości przynależy duża (ok 20m2) piwnica.

Generalny remont przeprowadzony był ok 5 lat temu. Każdy lokal składa się pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką. Każde mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz posiada wszystkie niezbędne sprzęty ADG i RTV (wszystko zostaje w cenie).

Najem – rentowność
Z racji dobrej lokalizacji, w sezonie letnim (od połowy czerwca do połowy września) mieszkania wynajmowane są krótkoterminowo. W pozostałym okresie kawalerki bez problemu wynajmują się na długi termin.

Czynsz: 700 PLN

Przychody są do potwierdzenia w formie umów z najemcami oraz przychodów z serwisów rezerwacyjnych. Wraz z nieruchomością, jest możliwość przejęcia kont na portalach rezerwacyjnych. Obłożenie w sezonie waha się pomiędzy 80 a 90%.

Zapraszam do kontaktu oraz oglądania.

Maciej Lindner

WŁAŚCICIEL

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj spotkanie!
Zadzwoń +48 787 900 861 WhatsApp

Porównaj oferty

Maciej Lindner