Twoje wyniki wyszukiwania

Mieszkanie w samym sercu Sopotu

Cena: 2,943,600 zł
Adres: Alfonsa Chmielewskiego
Wydrukuj:
Dzielnica:

SZCZEGÓŁY

blank
Metraż: 134 m2
blank
Pokoje: 4
blank
Piętro: 3
blank
Rok budowy: 2000
blank
Status:

OPIS

Zapraszam do zapoznania się z mieszkaniem znajdującym się w samym sercu Sopotu, przy ul. Chmielewskiego. 

Lokal znajduje się w budynku z 2000 roku, jest bardzo przestronny i dobrze doświetlony (okna wychodzą na 3 strony świata). Nieruchomość składa się z 4 pokoi, z czego 1 sypialnia ma  własną garderobę, dużej kuchni z oknem, sporej łazienki z pralnią, posiada 2 garderoby oraz toaletę. 

W lokalu parkiet dębowy, w łazience ogrzewanie podłogowe. 

Nieruchomość nada się zarówno do zamieszkania, jak i pod kątem inwestycji. Układ mieszkania pozwala na rearanżację – istnieje możliwość podzielenia na 2 mieszkania, co może wpłynąć na zwiększenie stopy zwrotu z inwestycji. 

Opłaty eksploatacyjne – ok 500 zł/m-c. 

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu Sopotu, ulica Chmielewskiego styka się ze sławnym “Monciakiem”. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, pełne zaplecze gastronomiczne oraz bardzo dobra komunikacja – dworzec PKP Sopot oraz SKM, czy przystanki autobusowe, znajdują się na wyciągnięcie ręki, nie dalej, niż 600 m. 

Do mieszkania przynależy duża komórka lokatorska oraz samodzielny garaż w bryle budynku – w kwocie 80 000 zł. W garażu znajduje się również przestrzeń nieujęta w księdze wieczystej – z łatwością może posłużyć jako druga piwnica. 

Mieszkanie obecnie wynajmowane, gotowe do wydania w krótkim czasie. 

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.

Maciej Lindner

WŁAŚCICIEL

Skontaktuj się ze mną

Zaplanuj spotkanie!
Zadzwoń +48 787 900 861 WhatsApp

Porównaj oferty

Maciej Lindner